Preventan Quattro tbl. 24

2 hodnocení
 
 

Působí proti bakteriím, virům, zánětům, posiluje imunitu. Při prvních pocitech škrábání v krku.

Dostupnost Na dotaz
225 Kč
Kód produktu 142
Značka Farmax
Kategorie Imunita a prevence
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika:

Preventan Quattro obsahuje unikátních směs biolgicky aktivních látek s ověřenou účinností. Posiluje imunitní systém, zejména na sliznicích. Obsahuje navíc Laktoferin, který je součástí kolostra (mleziva), tj. mléka, které se tvoří na počátku kojení. Laktofetin ničí bakterie, zabraňuje množení virů, zvyšuje imunitní systém a zklidňuje zánět. Díky β-cyklodextrinu se zrychluje nástup účinku Preventanu Quattro.  Použití doporučujeme při bolestech a škrábání v krku, při projevech chřipky, nachlazení nebo angíny. Velmi dobře působí ke zmírnění potíží v dutině ústní jako jsou např. afty apod. Preventan Quattro nemá nežádoucí účinky, není návykový a je  možné ho užívat dlouhodobě.

Složení:

1 tableta obsahuje 1 mg účinné složky ProteQuine®, tvořené řadou lidskému organismu přirozených látek jako jsou aminokyseliny, proteiny, oligopeptidy a nukleotidy a 44 mg laktoferinu.

Dávkování:

2 tablety denně, ráno a večer. Nechte volně rozplynout v ústech. Není určen pro děti do 3 let.

 
Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.