Preventan Junior tbl. 90 + dárek

Neohodnoceno
 
 

Zvyšuje obranyschopnost u dětí, aktivuje imunitní systém (zejména na sliznicích). Podpůrný prostředek při léčbě alergií.

Dostupnost Na dotaz
375 Kč
Kód produktu 133
Značka Farmax
Kategorie Imunita a prevence
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika:

Preventan obsahuje jedinečnou směs biologicky aktivních látek s ověřenou účinností. Preventan aktivuje imunitní systém, zejména na sliznicích, brání tak průniku virů a bakterií do organismu. Je podprůrným prostředkem při léčbě alergií, zkracuje a zmírňuje průběh obtíží. Podporuje obranyschopnost. Není návykový, je bez něžádoucích účinků a vhodný i k dlouhodobému užívání. Preventan Junior jsou pastilky s příjemnou ovocnou chutí. Preventan Junior doporučujeme též užívat v období chřipek a nachlazení.

Složení:

1 tableta obsahuje 1 mg účinné složky ProteQuine®, tvořené řadou lidskému organismu přirozených látek jako jsou aminokyseliny, proteiny, oligopeptidy a nukleotidy.

Dávkování:

1 tableta denně nechat volně rozplynout v ústech. Určen k dlouhodobému užívání. Pastilky s ovocnou příchutí pro děti od 3 let.

 
Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.