MaxiCor tob. 70+20 tbl.

2 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Pro zdravé srdce a cévy. Přípravek s nejvyšší koncentrací čistých omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Dostupnost Momentálně nedostupné
449 Kč
Kód produktu 265
Značka Farmax
Kategorie Cholesterol
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika:

Maxicor obsahuje čisté omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které zabraňují usazování cholesterolu v cévách. Jeho užívání doporučujeme při možném riziku onemocnění srdce a cév, zejména však těm, kteří již prodělali srdeční infarkt, cévní mozkovou příhodu jsou léčeni na vysoký cholesterol. Lze ho rovněž doporučit z důvodu příznivého ovlivnění léčby ekzémů, zánětlivých a autoimunitnitních procesů (revmatoidní arthritis, psoriáza), migrény, premenstruačního syndromu u žen. U dětí je významný pro správný vývoj zraku a rozvoj mozkové činnosti. Maxicor lze využít jako podpůrný prostředek při léčbě diabetu a metabolickém syndromu a jako doplněk hypolipidemické léčby. Maxicor mohou užívat všechny věkové kategorie, těhotné a kojící ženy.

Složení:

500 mg, z toho min. 90% představují  čisté omega-3 nenasycené mastné kyseliny, tzn. min. 450 mg. Nejdůležitěkší zástupci: kyselina eikosapentaenová (EPA) - 225 mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) - 170 mg.

Dávkování:

1 tobolka denně, během jídla. Lidé, kteří již prodělali infarkt srdce anebo mají jiné onemocnění srdce a cév: 1 - 3 tobolky denně během jídla. Vyšší dávky konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.

 
Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.