Koňská mast hřejivá 500ml

1 hodnocení
 
 

Léčba artritidy, revmatismu, zánětu šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí svalů, zad a při ischiatických potížích,..

Dostupnost Na dotaz
225 Kč
Kód produktu 232
Značka Herbamedicus
Kategorie Koňské masti
Položka byla vyprodána...
 

CHARAKTERISTIKA:

Koňská mast - Jedná se o tradiční výrobek, generacemi ověřené receptury, složený z 25 bylin a rostlinných extraktů. Vyvážený obsah substancí zaručuje silný a široký účinek. Uvolňující účinky silic a příznivé působení výtažků pomáhají při léčbě artritidy, revmatismu, zánětech šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí zad a při ischiatických potížích - při bolesti sedacího nervu.

Koňská mast hřejivá - rychle vyvolává intenzivní zahřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení obsažených látek a tím urychluje rekonvalescenci např. zlomeniny, pohmožděniny, vykloubení. Zvyšuje elasticitu cévních stěn. Hřejivá mast se především používá před fyzickou zátěží, na prohřátí svalů a vazů, kloubů a pátěře.

Použití - po nanesení na postižené místo zcela vmasírovat takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Díky vhodné aplikační formě přípravek proniká hluboko do podkoží k postiženým partiím pohybového aparátu a tím zvyšuje jeho účinek. Pro zvýšení účinnosti je také možno použít zábal se silnou vrstvou gelu. Zarudnutí pokožky je přirozené a je projevem žádoucího prokvení. Při použití na křečové žíly nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte.

 
Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.