Doprava a platba

Za objednané zboží v hodnotě přesahující 1.500,- v rámci ČR neúčtujeme poštovné

Vážení zákazníci, vzhledem k nastalé situaci prosíme o trpělivost při dodání zboží. Přepravní společnosti jsou vytížené a tak se může doba dodání prodloužit. Dále Vás prosíme, pokud máte možnost, upřednostňujte platbu předem na bankovní účet.

Děkujeme za pochopení.

MOŽNOSTI DOPRAVY

 1. Česká pošta Balík Do ruky
  • Cena poštovného v ČR je 130,- Kč

 2. Česká pošta Balík Na poštu
  • Cena poštovného v ČR je 110,- Kč

 3. Česká pošta Balík Do balíkovny
  • Cena poštovného v ČR je 55,- Kč

 4. Osobní odběr
  • Zboží lze ZDARMA osobně převzít na adrese:
   Lázeňská lékárna, Mlýnské nábřeží 5, 360 01 Karlovy Vary
  • Kupující sdělí pouze své číslo objednávky z internetového e-shopu
  • Zboží bude připraveno pro vyzvednutí v lékárně po dobu 7 dní

 

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Platba bankovním převodem na účet
  • Cena služby zdarma

 2. Platba na dobírku při převzetí zásilky u dopravce
  • Cena služby je 30,- Kč

 3. Při osobním odběru možnost platby v hotovosti nebo platební kartou
  • Cena služby zdarma

 

 

Dodací podmínky

 

Zboží je kupujícímu zasíláno přepravní službou České pošty. Objednávky odesíláme nejdéle v lhůtě 48 hodin od objednání v případě dobírky, nebo po uhrazení částky při platbě předem na účet. Není-li zboží na skladě, objednávku zasíláme v den doručení dodavatelem. 

Zboží objednané v sobotu, neděli nebo ve svátek zasíláme následující pracovní den. Pokud Vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na poště následujících 7 dnů a zároveň Vám bude zanechána zpráva. Doba dodání se počítá ode dne expedice, o které budete informováni e-mailem v okamžiku vyskladnění zásilky a předání balíku dopravci.

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit emailem na adresu info@lazenska-lekarna.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a ten do 24 hodin zaslat emailem prodávajícímu. Pokud je kupujícím převzetí zásilky stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné neúplnosti nebo poškození dodávky není žádný nárok.

U zásilek, které nebyly vyzvednuty zákazníkem včas, odečteme samotnou cenu poštovného z objednávky a zbylou částku vám vrátíme na účet.

Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně. Prosíme, kontaktujte nás na našem telefonním čísle 353 221 373, nebo na e-mail info@lazenska-lekarna.cz.

 

Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.