Koňská mast chladivá 500ml

Neohodnoceno
 
 

Léčba artritidy, revmatismu, zánětu šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí svalů, zad a při ischiatických potížích,..

225 Kč    
Kód produktu 229
Výrobce Herbamedicus
Kategorie Koňské masti
 

CHARAKTERISTIKA:

Koňská mast - Jedná se o tradiční výrobek, generacemi ověřené receptury, složený z 25 bylin a rostlinných extraktů. Vyvážený obsah substancí zaručuje silný a široký účinek. Uvolňující účinky silic a příznivé působení výtažků pomáhají při léčbě artritidy, revmatismu, zánětech šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí zad a při ischiatických potížích - při bolesti sedacího nervu.

Koňská mast chladivá - Má silný osvěžující účinek. Je vhodná především pro použití ráno, během dne a večer. Nedoporučuje se aplikovat na noc. Aktivní látky z plodu a květu kaštanu jsou osvědčeným prostředkem na křečové žíly. Výrazně snižuje pocit těžkých nohou. Ulevuje od bolesti kloubů, kostí, páteře.

Použití - po nanesení na postižené místo zcela vmasírovat takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Díky vhodné aplikační formě přípravek proniká hluboko do podkoží k postiženým partiím pohybového aparátu a tím zvyšuje jeho účinek. Pro zvýšení účinnosti je také možno použít zábal se silnou vrstvou gelu. Zarudnutí pokožky je přirozené a je projevem žádoucího prokvení. Při použití na křečové žíly nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte. Při použití na křečové žíly nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte.