Doprava a platba

Způsob dodání a platební podmínky

 
Za objednané zboží v hodnotě přesahující 1.500,- v rámci ČR neúčtujeme poštovné a balné.

 

 1. Na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)
  • Zboží je zasíláno Českou poštou jako balík do ruky
  • Cena poštovného a balného v ČR je 160,- Kč
 2. Bez dobírky při doručení zboží (platba převodem na účet)
  • Zboží je zasíláno Českou poštou jako balík do ruky
  • Cena poštovného a balného v ČR je 130,- Kč
 3. Osobní odběr
  • Zboží lze ZDARMA osobně převzít na adrese:
   Lázeňská lékárna, Mlýnské nábřeží 5, 360 01 Karlovy Vary
  • Kupující sdělí pouze své číslo objednávky z internetového e-shopu
  • Zboží bude připraveno pro vyzvednutí v lékárně po dobu 7 dní

 

Dodací podmínky

 

Zboží je kupujícímu zasíláno přepravní službou České pošty. Objednávky odesíláme nejdéle v lhůtě 48 hodin od objednání v případě dobírky, nebo po uhrazení částky při platbě předem na účet. Není-li zboží na skladě, objednávku zasíláme v den doručení dodavatelem. Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv po ČR do 24 hodin.

Zboží objednané v sobotu, neděli nebo ve svátek zasíláme následující pracovní den. Pokud Vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na poště následujících 7 dnů a zároveň Vám bude zanechána zpráva. Doba dodání se počítá ode dne expedice, o které budete informováni e-mailem v okamžiku vyskladnění zásilky a předání balíku dopravci.

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit emailem na adresu info@lazenska-lekarna.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a ten do 24 hodin zaslat emailem prodávajícímu. Pokud je kupujícím převzetí zásilky stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné neúplnosti nebo poškození dodávky není žádný nárok.

Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně. Prosíme, kontaktujte nás na našem telefonním čísle 353 221 373, nebo na e-mail info@lazenska-lekarna.cz.

 

Tento web používá soubory cookie za účelem zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.